poniedziałek, 2 stycznia 2017

Podsumowanie 2016 roku i plany na przyszłość

Dokładnie rok temu ruszyłem z pisaniem tego bloga. Plan był taki aby w przystępny sposób prezentować na tej stronie wiadomości z dziedziny finansów i oszczędzania. Ponieważ tak się składa, że równolegle prowadzę drugiego bloga to chciałem niejako rozdzielić dwa wątki - taki bardziej filozoficzno komentatorski zostawić na blogu Przegląd Finansowy a taki bardziej techniczno poradnikowy prowadzić tutaj. Wydaje mi się, że całkiem się to nawet udało.

W ciągu tego roku udało mi się zasilić encyklopedię pojęć finansowych blisko setką haseł. Całkiem nieźle chyba. Nie sądzę abym zbyt wiele do niej jeszcze dorzucał, ale może tę setkę przekroczę. Jeżeli zauważycie, że jakieś hasło przydałoby się w niej opisać to napiszcie w komentarzu.

W ciągu tego roku opublikowałem 72 wpisy trzymając dosyć dobrze zakładaną regularność publikacji jednego wpisu tygodniowo. Nie wiem czy uda mi się utrzymać ten rytm w przyszłym roku. Szczerze mówiąc to nie mam nawet takiego zamiaru. Chciałbym skupić się na przygotowaniu mniejszej liczby, ale za to dłuższych wpisów.

Największą popularnością i odpowiedzialnością cieszyły się artykuły na następujące tematy (uporządkowane według kolejności powstawania):
Generalnie są to jak widać po tytułach właśnie te wpisy, które niejako oddają filozofię tego o czym chciałem pisać na tym blogu, cieszę się zatem, że zyskały pewną popularność. 

Plan na 2017 jest taki aby przygotowywać wpisy może trochę rzadziej ale za to dłuższe i trochę bardziej treściwe. Zobaczymy czy się to uda zrealizować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.