środa, 13 grudnia 2017

Ciekawy artykuł na temat kryptowalut

Na blogu"Independent Trader" natrafiłem na bardzo ciekawy wpis na temat kryptowalut. Polecam lekturę dla ochłodzenia głów coponiektórym. Ja dodam do siebie, że tak jak w przypadku klasycznej gorączki złota, teraz mamy sytuację, w której najwięcej na obecnej krypto-walutowej bańce zarobią dostawcy łopat i sitek do przesiewania złota. Wszyscy inni, którzy nie są ustawieni w biznesie potracą. 

Zastanawiam się przy tym co będzie kiedy bańka pęknie i wiele z kryptowalutowych startupów padnie, na ile rozleje się to na realny rynek.

3 komentarze:

  1. Kryptowaluty być być może mogłyby być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych walut. Jednam dość często można znaleźć informacje o włamaniach na serwisy oferujące wirtualne portfele. Zbyt łatwo można stracić swoje pieniądze, żeby poważnie się tym interesować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli ta bańka pęknie, może być naprawdę źle. Ludzie prześcigają się w inwestycjach, ale wiem, że taki wyścig szczurów nie przynosi niczego dobrego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Krypotowaluty to na pewno dobra forma inwestycji, pod warunkiem że nie inwestujemy tam majątku życia czy wszystkich oszczędności, bo wtedy to jak chodzenie po linie na wysokości 40 piętra budynków bez zabezpieczenia.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są moderowane. Próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.