wtorek, 3 października 2017

Lokaty bankowe - październik 2017

Jak co miesiąc powracam do tematu lokat w bankach. Sprawdzam co się zmieniło i jakie opcje dają aktualne promocja "lokatowe".

Przechodząc do meritum. Idąc od najlepiej oprocentowanych promocyjnych lokat, na pierwszym miejscu nieodmiennie mamy Lokatę Happy na 4% na 2 miesiące w Idea Bank, zaś w  Nest Bank także lokatę na 4% na 3 lub 6 miesięcy dla klientów, którzy otworzą nowe konto osobiste.

Nadal na 1 miesiąc dla posiadaczy konta osobistego w Eurobanku mamy promocję na poziomie 3,5% dla tych którzy aktywują aplikację mobilną. Dla nowych klientów mBank proponuje zaś powitalną lokatę na 3,5% na okres 3 miesięcy. Mamy jeszcze 3 miesięczny wariant Lokaty Happy w Idea Banku na 3,5%.

Na poziomie 3,15% wcina się Inbank z lokatą na 36 miesięcy (bez gwarancji BFG ale jego estońskiego odpowiednika).

Następnie mamy 3% z lokatami na 1 miesiąc w Idea Banku i Lions Banku.

Na tym samym poziomie (3%) mamy jeszcze Getin Bank na 2 miesiące, Noble na 2 miesiące, Idea Bank w wariancie Happy PRO na 3 miesiące, BGŻOpima z lokatą bezkarną na 3 miesiące oraz Inbank na 24 miesiące.

Gdyby odfiltrować promocje i oferty wiązane to najwięcej dostaniemy na lokacie Tylko Teraz w Idea Banku na 1 miesiąc (2,85%) albo na 3 miesiące (2,75%)

Poziom 2,75% zajmuje jeszcze 3 letnia lokata w Idea Banku, a potem mamy 2,7% z lokatami 2 letnią w Idea Bank i trzyletnią w Toyota Banku.

Na krótki okres (do 6 miesięcy) bez haczyków i promocji, maksymalnie dostaniemy (poza wymienioną lokatą Tylko Teraz w Idea Banku), jeszcze od 2,25% do 2,05% też w Idea na lokatach od 5 do 1 miesiąca, a następnie 2% w Plus Banku.


1 komentarz:

Komentarze na blogu są moderowane. Próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.