piątek, 8 stycznia 2016

Ruszamy ze stroną

Powoli ruszamy ze stroną, na pierwszy ogień staramy się wstępnie wypełnić encyklopedię pojęć inwestycyjnych. Strona prowadzona jest amatorsko, ale sprawia to wielką frajdę patrząc jak nabiera kształtów. kto wie, może coś ciekawego z niej wyrośnie. Plan na razie jest taki, żeby wypełnić encyklopedię podstawowymi hasłami, a potem uzupełniać pozostałe działy.
Strona MojaForsa.pl to serwis, który mam nadzieję ułatwi Wam przygodę z uporządkowaniem swoich finansów. Postarałem się zebrać w jednym miejscu materiały, które - dla każdego początkującego, mogą być przydatne. 

W sekcji "Encyklopedia pojęć finansowych" znajdziecie definicje kilkudziesięciu podstawowych pojęć z dziedziny finansów i inwestycji.

W sekcji "E-booki" znajduje się katalog elektronicznych publikacji, które można za darmo pobrać. Są to książki poświęcone tematyce finansów i inwestowania. 

Z kolei "Centrum informacji finansowej" zawiera linki do miejsc w sieci gdzie można wyszukać lokaty albo pożyczki. Strony zostały wyselekcjonowane pod względem tego czy prezentują jakąś wartość dodaną. Nie znajdziecie tam linków do stron będących wyłącznie tablicami reklamowymi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane. Próby spamowania linkami czy promocji stron internetowych będą blokowane. Blokowane będą też wulgaryzmy i niestosowne zachowania.